7 C
Sopishte, MK
сабота, март 6, 2021

3 години менаџирање со Општина Сопиште

Денес одбележуваме три години од моето менаџирање со Општина Сопиште. Во изминатиот период Општина Сопиште беше под целосна финансиска блокада со енормно големи долгови за...

Санирана ул.1 во Св. Петка – Општина Сопиште

Саниран е дел од ул 1 населено место Св. Петка

FASHION WEEK

DON'T MISS

GADGET WORLD

3 години менаџирање со Општина Сопиште

Денес одбележуваме три години од моето менаџирање со Општина Сопиште. Во изминатиот период Општина Сопиште беше под целосна финансиска блокада со енормно големи долгови за...

LIFESTYLE

MOBILE AND PHONES

STAY CONNECTED

0FansLike
774FollowersFollow
14,300SubscribersSubscribe

RECENT COMMENTS

LATEST REVIEWS

3 години менаџирање со Општина Сопиште

Денес одбележуваме три години од моето менаџирање со Општина Сопиште. Во изминатиот период Општина Сопиште беше под целосна финансиска блокада со енормно големи долгови за...