17.9 C
Sopishte, MK
понеделник, јуни 17, 2019

miokon

43 POSTS 0 COMMENTS

Интервју со Градоначалникот на Општина Сопиште Г-дин Стефче Трпковски

video
Проследете го интевјуто со нашиот Градоначалник, господинот Стефче Трковски кое беше емитувано на ТВ Нова. https://youtu.be/YUkBSHkkxHo  

Раскажи ни за Македонија – Сопиште

video
https://youtu.be/qU23F5WjXEM

Проект за Подобрување на Општински Услугите – МСИП

РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА Проект за Подобрување на Општински Услугите - МСИП  MSIP-IPA-NCB-76-17 1. Овој Повик за Понуди ја следи Општата објава за набавки за овој Проект објавена во...

Social Links

0FansLike
1,064FollowersFollow
12,345SubscribersSubscribe

EDITOR PICKS