-1 C
Sopishte, MK
вторник, ноември 13, 2018

miokon

31 POSTS 0 COMMENTS

Проект за Подобрување на Општински Услугите – МСИП

РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА Проект за Подобрување на Општински Услугите - МСИП  MSIP-IPA-NCB-76-17 1. Овој Повик за Понуди ја следи Општата објава за набавки за овој Проект објавена во...

Social Links

0FansLike
1,064FollowersFollow
7,279SubscribersSubscribe

EDITOR PICKS