13 C
Sopishte, MK
Friday, April 20, 2018
Home Authors Posts by miokon

miokon

22 POSTS 0 COMMENTS

Раскажи ни за Македонија – Сопиште

https://youtu.be/qU23F5WjXEM

Проект за Подобрување на Општински Услугите – МСИП

РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА Проект за Подобрување на Општински Услугите - МСИП  MSIP-IPA-NCB-76-17 1. Овој Повик за Понуди ја следи Општата објава за набавки за овој Проект објавена во...

Social Links

0FansLike
1,003FollowersFollow
5,458SubscribersSubscribe
- Advertisement -

EDITOR PICKS