Интервју со Градоначалникот на Општина Сопиште Г-дин Стефче Трпковски

32
0
SHARE

Проследете го интевјуто со нашиот Градоначалник, господинот Стефче Трковски кое беше емитувано на ТВ Нова.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here